piątek, 2 marca 2012

Upominek urodzinowy. :)

Wczoraj zrobiłam takie małe pudełeczko na drobny upominek urodzinowy dla mojej Siostry. W środku swoje miejsce znalazły cukiereczki i eleganckie kolczyki, a wieczko ozdobiłam guzikowymi kwiatkami. :)


"Natychło" mnie też do zrobienia takiego łańcuszkowo-modułowego wisiorka - koraliki można zmieniać według upodobania. :)  W roli drugoplanowej (po raz kolejny) mój ukochany, niezastąpiony, ogromny kubek w ubranku... ;)Na koniec chciałabym jeszcze bardzo, bardzo serdecznie podziękować Wam, wszystkim Odwiedzającym, wszystkim Obserwującym, a w szczególności Komentującym - każde miłe słowo jest dla mnie bardzo ważne i dodaje mi wiary w to, że to, co wychodzi spod moich rąk jest na swój sposób oryginalne czy ładne, a przede wszystkim motywuje mnie do dalszego tworzenia. Dziękuję! :))

Zabieram się do robienia zaproszeń na ślub mojej koleżanki - projekt został zaakceptowany przez przyszłych Młodych, a nawet bardzo się im podoba. :)  Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się pokazać efekty. Miłego weekendu!


2 komentarze:

  1. Świetne pudełeczko i pozostałe Twoje prace również:)))
    Pozdrawiam Cię ciepło.

    OdpowiedzUsuń